GENEL MERKEZ DEN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
GENEL MERKEZ DEN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
Genel Başkanımız DR. Abdurrahman ARICI ve beraberinde Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi alkan ALTAN , Genel Merkez dernek Müdürü Bayram KİRAZ ile birlikte 06.02.2023 tarihinde ülkemiz genelinde yaşanan deprem felaketi nedeniyle ilimizi  ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
Genel Başkanımız Sayın ARICI’yı TFFHGD Şanlıurfa şube başkanı Mehmet Şahan YILMAZ , İHK başkanı Hasan KESER İHK üyesi M.Sedat AKBABA , İl gözlemcisi Erol ÇADIRCI, İl gözlemcisi Mehmet ÖZDEMİR, Bölgesel Hakem  Bakır ASLAN,  Bölgesel Yrd hakemlerden Mehmet DİREKLİ, Abdulkadir YILDIZ,İl hakemlerinden İ.Halil IŞIK , Aday Hakemlerden Musa ÖZDEMİR, Ali DEMİR ,Harun DİREKLİ,Mesut DAĞ karşıladılar.
Yapılan Ziyarete duydukları memnuniyeti dile  getiren TFFHGD Şube Başkanımız Mehmet Şahan YILMAZ ‘’ Genel Başkanımız ilimize kadar gelerek zor günlerimizde yanımızda olmasından dolayı  teşekkür ederiz.’’ Dedi.
İHK başkanı Hasan KESER de ‘’ şehrimize gelerek acımıza ortak oldunuz. Bu acıyı inşallah bir daha yaşamayız ‘’ dedi.
Genç hakemlerimiz gönüllü olarak KIZILAY ‘a katılarak ilk günden yaraları sarmaya çalıştılar. Gençleri gören Genel  başkanımız ‘’Gençleri böyle görünce Şanlıurfa ile gurur duymamak elde değil. Deprem mağduru olan insanlara gönüllü olarak yaptığınız hizmetlerden dolayı sizlerle gurur duyuyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Bu vatan için hizmet eden sizler gelecekte en büyük teminatımızsınız. Bazı görevler bugün var yarın yok olabilir. Ama camiaya sahip  olanlar her zaman kazanacaktır. İnşallah el birliği ile ülkemizin bu zorlukları aşacak güçteki maneviyatı hep birlikte göstereceğiz.’’ Dedi.
Ülkemizi ve milletimizi yasa boğan deprem felaketinde vefat eden vatandaşlarımıza Allah tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
 
ŞANLIURFA İL HAKEM KURULUTFFHGD ŞANLIURFA ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 40 kez görüntülendi.