BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 34.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2024
Salı
16:00
FUTBOL DÜNYASI 1 KİLİS ASLAN GENÇLİK SPOR

-
ADIYAMAN UĞUR SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2024
Salı
17:30
FUTBOL DÜNYASI 1 DİYARBAKIR DSİ SPOR

-
KAHRAMANMARAŞ HELETE DEMİR SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2024
Çarşamba
16:00
FUTBOL DÜNYASI 1 MARDİN NUSAYBİN G.B.

-
KAHRAMANMARAŞ HELETE DEMİR SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2024
Çarşamba
17:30
FUTBOL DÜNYASI 1 GAZİANTEP BLD. SPOR

-
KİLİS ASLAN GENÇLİK SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 16.05.2024
Perşembe
10:00
FUTBOL DÜNYASI 1 GAZİANTEP BLD. SPOR

-
ADIYAMAN UĞUR SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 16.05.2024
Perşembe
12:00
FUTBOL DÜNYASI 1 MARDİN NUSAYBİN G.B.

0-3
DİYARBAKIR DSİ SPOR

U18 2 LİGİ 17.05.2024
Cuma
19:00
11 NİSAN SENTETİK GENÇ KARAKEÇİLİ

-
ŞANLI ŞEHİRSPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 17.05.2024
Cuma
10:00
FUTBOL DÜNYASI 1 A GURUBU BİRİNCİSİ

-
B GURUBU BİRİNCİSİ

U18 2 LİGİ 18.05.2024
Cumartesi
14:00
11 NİSAN SENTETİK BAĞMANCI SPOR

-
VİRANŞEHİR BELEDİYE

2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
16:00
11 NİSAN SENTETİK SEVGİ SÜRÜCÜ KURSU

-
CEYLANPINAR DEMİR

U18 2 LİGİ 18.05.2024
Cumartesi
18:00
11 NİSAN SENTETİK GENÇLERBİRLİĞİ

-
PİRSUS SPOR

U18 2 LİGİ 18.05.2024
Cumartesi
14:30
BOZOVA İLÇE SAHASI BOZOVA BELEDİYE SPOR

-
BAHÇELİEVLER SPOR

U18 2 LİGİ 18.05.2024
Cumartesi
16:30
BOZOVA İLÇE SAHASI BOZOVA SPOR

-
HİLVAN BELEDİYE SPOR

U13 18.05.2024
Cumartesi
13:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

-
AKÇAKALE BELEDİYE

2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
15:00
FUTBOL DÜNYASI 1 URFA GÜCÜ SPOR

-
YARIMTEPE SPOR

2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
17:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ÖZKARAGEÇİLİ SPOR

-
SİVEREK TELEKOM

U13 18.05.2024
Cumartesi
11:00
FUTBOL DÜNYASI 2 YUKARI GÖKLÜ SPOR

-
START SPOR

U13 18.05.2024
Cumartesi
12:30
FUTBOL DÜNYASI 2 11 NİSAN SPOR

-
TARIM SPOR

U13 18.05.2024
Cumartesi
14:00
FUTBOL DÜNYASI 2 GÜNEŞ SPOR

-
CEYLANYURDU

U13 18.05.2024
Cumartesi
15:30
FUTBOL DÜNYASI 2 GENÇ KARAKEÇİLİ

-
ANADOLU GENÇLİK

U13 18.05.2024
Cumartesi
17:00
FUTBOL DÜNYASI 2 SEYRANTEPE SPOR

-
URFA ÇAMLICA

2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
15:00
SURUÇ İLÇE SAHASI SURUÇ BELEDİYE SPOR

-
SANCAKTAR SPOR

U18 2 LİGİ 19.05.2024
Pazar
14:00
11 NİSAN SENTETİK HATEMİ SPOR

-
63EMİN GÜCÜ

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:00
11 NİSAN SENTETİK 63 YILDIZLAR SPOR

-
KENDİR SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
18:00
11 NİSAN SENTETİK SEYRANTEPE SPOR

-
PİRSUS SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
13:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ŞANLIURFA GENÇLİK

-
BOZOVA BELEDİYE SPOR

U18 2 LİGİ 19.05.2024
Pazar
15:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ANADOLU GENÇLİK

-
KARŞIYAKA SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
17:00
FUTBOL DÜNYASI 1 FATİH SPOR

-
KALEGÜCÜ SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
11:00
FUTBOL DÜNYASI 2 KALEGÜCÜ SPOR

-
URFA 63 SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
12:30
FUTBOL DÜNYASI 2 BAĞLARBAŞI SPOR

-
ATILIM SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
14:00
FUTBOL DÜNYASI 2 SEFA SPOR

-
UYANIŞ SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
15:30
FUTBOL DÜNYASI 2 HATEMİ SPOR

-
CEYLANPINAR SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
17:00
FUTBOL DÜNYASI 2 ELİTGÜCÜ SPOR

-
KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:30
HARRAN İLÇE SAHASI HARRAN 63 SPOR

-
HİLVAN SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:30
SİVEREK SENTETİK SAHA SİVEREK 82 SPOR

-
URFA 63 SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SURUÇ İLÇE SAHASI ŞANLIPOLAT SPOR

-
BAHÇELİEVLER SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:30
VİRANŞEHİR ESKİ SAHA VİRANŞEHİR İDMAN YURDU

-
ŞANLI ŞEHİRSPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:30
YENİCE 1 NOLU SAHA GÖBEKLİTEPE SPOR

-
HALFETİ SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:30
YENİCE 1 NOLU SAHA EYÜBİYE GENÇLİK

-
AKÇAKALE 63 SPOR

U17 PLAY-OFF 21.05.2024
Salı
19:00
11 NİSAN SENTETİK KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

-
HATEMİ SPOR

U17 PLAY-OFF 21.05.2024
Salı
19:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

-
GÜNEŞ SPOR

U17 PLAY-OFF 22.05.2024
Çarşamba
19:00
11 NİSAN SENTETİK GÜNEŞ SPOR

-
KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

U17 PLAY-OFF 22.05.2024
Çarşamba
19:00
FUTBOL DÜNYASI 1 HATEMİ SPOR

-
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

U17 PLAY-OFF 23.05.2024
Perşembe
19:00
11 NİSAN SENTETİK KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

-
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

U17 PLAY-OFF 23.05.2024
Perşembe
19:00
FUTBOL DÜNYASI 1 GÜNEŞ SPOR

-
HATEMİ SPOR

FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2024
Salı
16:00
FUTBOL DÜNYASI 1 KİLİS ASLAN GENÇLİK SPOR

-
ADIYAMAN UĞUR SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2024
Salı
17:30
FUTBOL DÜNYASI 1 DİYARBAKIR DSİ SPOR

-
KAHRAMANMARAŞ HELETE DEMİR SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2024
Çarşamba
16:00
FUTBOL DÜNYASI 1 MARDİN NUSAYBİN G.B.

-
KAHRAMANMARAŞ HELETE DEMİR SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2024
Çarşamba
17:30
FUTBOL DÜNYASI 1 GAZİANTEP BLD. SPOR

-
KİLİS ASLAN GENÇLİK SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 16.05.2024
Perşembe
10:00
FUTBOL DÜNYASI 1 GAZİANTEP BLD. SPOR

-
ADIYAMAN UĞUR SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 16.05.2024
Perşembe
12:00
FUTBOL DÜNYASI 1 MARDİN NUSAYBİN G.B.

0-3
DİYARBAKIR DSİ SPOR

U18 2 LİGİ 17.05.2024
Cuma
19:00
11 NİSAN SENTETİK GENÇ KARAKEÇİLİ

-
ŞANLI ŞEHİRSPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 17.05.2024
Cuma
10:00
FUTBOL DÜNYASI 1 A GURUBU BİRİNCİSİ

-
B GURUBU BİRİNCİSİ

U18 2 LİGİ 18.05.2024
Cumartesi
14:00
11 NİSAN SENTETİK BAĞMANCI SPOR

-
VİRANŞEHİR BELEDİYE

2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
16:00
11 NİSAN SENTETİK SEVGİ SÜRÜCÜ KURSU

-
CEYLANPINAR DEMİR

U18 2 LİGİ 18.05.2024
Cumartesi
18:00
11 NİSAN SENTETİK GENÇLERBİRLİĞİ

-
PİRSUS SPOR

U18 2 LİGİ 18.05.2024
Cumartesi
14:30
BOZOVA İLÇE SAHASI BOZOVA BELEDİYE SPOR

-
BAHÇELİEVLER SPOR

U18 2 LİGİ 18.05.2024
Cumartesi
16:30
BOZOVA İLÇE SAHASI BOZOVA SPOR

-
HİLVAN BELEDİYE SPOR

U13 18.05.2024
Cumartesi
13:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

-
AKÇAKALE BELEDİYE

2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
15:00
FUTBOL DÜNYASI 1 URFA GÜCÜ SPOR

-
YARIMTEPE SPOR

2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
17:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ÖZKARAGEÇİLİ SPOR

-
SİVEREK TELEKOM

U13 18.05.2024
Cumartesi
11:00
FUTBOL DÜNYASI 2 YUKARI GÖKLÜ SPOR

-
START SPOR

U13 18.05.2024
Cumartesi
12:30
FUTBOL DÜNYASI 2 11 NİSAN SPOR

-
TARIM SPOR

U13 18.05.2024
Cumartesi
14:00
FUTBOL DÜNYASI 2 GÜNEŞ SPOR

-
CEYLANYURDU

U13 18.05.2024
Cumartesi
15:30
FUTBOL DÜNYASI 2 GENÇ KARAKEÇİLİ

-
ANADOLU GENÇLİK

U13 18.05.2024
Cumartesi
17:00
FUTBOL DÜNYASI 2 SEYRANTEPE SPOR

-
URFA ÇAMLICA

2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
15:00
SURUÇ İLÇE SAHASI SURUÇ BELEDİYE SPOR

-
SANCAKTAR SPOR

U18 2 LİGİ 19.05.2024
Pazar
14:00
11 NİSAN SENTETİK HATEMİ SPOR

-
63EMİN GÜCÜ

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:00
11 NİSAN SENTETİK 63 YILDIZLAR SPOR

-
KENDİR SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
18:00
11 NİSAN SENTETİK SEYRANTEPE SPOR

-
PİRSUS SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
13:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ŞANLIURFA GENÇLİK

-
BOZOVA BELEDİYE SPOR

U18 2 LİGİ 19.05.2024
Pazar
15:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ANADOLU GENÇLİK

-
KARŞIYAKA SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
17:00
FUTBOL DÜNYASI 1 FATİH SPOR

-
KALEGÜCÜ SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
11:00
FUTBOL DÜNYASI 2 KALEGÜCÜ SPOR

-
URFA 63 SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
12:30
FUTBOL DÜNYASI 2 BAĞLARBAŞI SPOR

-
ATILIM SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
14:00
FUTBOL DÜNYASI 2 SEFA SPOR

-
UYANIŞ SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
15:30
FUTBOL DÜNYASI 2 HATEMİ SPOR

-
CEYLANPINAR SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
17:00
FUTBOL DÜNYASI 2 ELİTGÜCÜ SPOR

-
KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:30
HARRAN İLÇE SAHASI HARRAN 63 SPOR

-
HİLVAN SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:30
SİVEREK SENTETİK SAHA SİVEREK 82 SPOR

-
URFA 63 SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SURUÇ İLÇE SAHASI ŞANLIPOLAT SPOR

-
BAHÇELİEVLER SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:30
VİRANŞEHİR ESKİ SAHA VİRANŞEHİR İDMAN YURDU

-
ŞANLI ŞEHİRSPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:30
YENİCE 1 NOLU SAHA GÖBEKLİTEPE SPOR

-
HALFETİ SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:30
YENİCE 1 NOLU SAHA EYÜBİYE GENÇLİK

-
AKÇAKALE 63 SPOR

U17 PLAY-OFF 21.05.2024
Salı
19:00
11 NİSAN SENTETİK KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

-
HATEMİ SPOR

U17 PLAY-OFF 21.05.2024
Salı
19:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

-
GÜNEŞ SPOR

U17 PLAY-OFF 22.05.2024
Çarşamba
19:00
11 NİSAN SENTETİK GÜNEŞ SPOR

-
KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

U17 PLAY-OFF 22.05.2024
Çarşamba
19:00
FUTBOL DÜNYASI 1 HATEMİ SPOR

-
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

U17 PLAY-OFF 23.05.2024
Perşembe
19:00
11 NİSAN SENTETİK KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

-
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

U17 PLAY-OFF 23.05.2024
Perşembe
19:00
FUTBOL DÜNYASI 1 GÜNEŞ SPOR

-
HATEMİ SPOR

2.AMATÖR LİGİ - 14.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
16:00
11 NİSAN SENTETİK SEVGİ SÜRÜCÜ KURSU

-
CEYLANPINAR DEMİR

2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
15:00
FUTBOL DÜNYASI 1 URFA GÜCÜ SPOR

-
YARIMTEPE SPOR

2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
17:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ÖZKARAGEÇİLİ SPOR

-
SİVEREK TELEKOM

2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
15:00
SURUÇ İLÇE SAHASI SURUÇ BELEDİYE SPOR

-
SANCAKTAR SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:00
11 NİSAN SENTETİK 63 YILDIZLAR SPOR

-
KENDİR SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
18:00
11 NİSAN SENTETİK SEYRANTEPE SPOR

-
PİRSUS SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
17:00
FUTBOL DÜNYASI 1 FATİH SPOR

-
KALEGÜCÜ SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:30
HARRAN İLÇE SAHASI HARRAN 63 SPOR

-
HİLVAN SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:30
SİVEREK SENTETİK SAHA SİVEREK 82 SPOR

-
URFA 63 SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SURUÇ İLÇE SAHASI ŞANLIPOLAT SPOR

-
BAHÇELİEVLER SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:30
VİRANŞEHİR ESKİ SAHA VİRANŞEHİR İDMAN YURDU

-
ŞANLI ŞEHİRSPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:30
YENİCE 1 NOLU SAHA GÖBEKLİTEPE SPOR

-
HALFETİ SPOR

2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:30
YENİCE 1 NOLU SAHA EYÜBİYE GENÇLİK

-
AKÇAKALE 63 SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2024
Salı
16:00
FUTBOL DÜNYASI 1 KİLİS ASLAN GENÇLİK SPOR

-
ADIYAMAN UĞUR SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2024
Salı
17:30
FUTBOL DÜNYASI 1 DİYARBAKIR DSİ SPOR

-
KAHRAMANMARAŞ HELETE DEMİR SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2024
Çarşamba
16:00
FUTBOL DÜNYASI 1 MARDİN NUSAYBİN G.B.

-
KAHRAMANMARAŞ HELETE DEMİR SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2024
Çarşamba
17:30
FUTBOL DÜNYASI 1 GAZİANTEP BLD. SPOR

-
KİLİS ASLAN GENÇLİK SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 16.05.2024
Perşembe
10:00
FUTBOL DÜNYASI 1 GAZİANTEP BLD. SPOR

-
ADIYAMAN UĞUR SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 16.05.2024
Perşembe
12:00
FUTBOL DÜNYASI 1 MARDİN NUSAYBİN G.B.

0-3
DİYARBAKIR DSİ SPOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 17.05.2024
Cuma
10:00
FUTBOL DÜNYASI 1 A GURUBU BİRİNCİSİ

-
B GURUBU BİRİNCİSİ

U17 PLAY-OFF LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 PLAY-OFF 21.05.2024
Salı
19:00
11 NİSAN SENTETİK KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

-
HATEMİ SPOR

U17 PLAY-OFF 21.05.2024
Salı
19:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

-
GÜNEŞ SPOR

U17 PLAY-OFF 22.05.2024
Çarşamba
19:00
11 NİSAN SENTETİK GÜNEŞ SPOR

-
KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

U17 PLAY-OFF 22.05.2024
Çarşamba
19:00
FUTBOL DÜNYASI 1 HATEMİ SPOR

-
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

U17 PLAY-OFF 23.05.2024
Perşembe
19:00
11 NİSAN SENTETİK KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

-
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

U17 PLAY-OFF 23.05.2024
Perşembe
19:00
FUTBOL DÜNYASI 1 GÜNEŞ SPOR

-
HATEMİ SPOR

U13 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 18.05.2024
Cumartesi
13:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

-
AKÇAKALE BELEDİYE

U13 18.05.2024
Cumartesi
11:00
FUTBOL DÜNYASI 2 YUKARI GÖKLÜ SPOR

-
START SPOR

U13 18.05.2024
Cumartesi
12:30
FUTBOL DÜNYASI 2 11 NİSAN SPOR

-
TARIM SPOR

U13 18.05.2024
Cumartesi
14:00
FUTBOL DÜNYASI 2 GÜNEŞ SPOR

-
CEYLANYURDU

U13 18.05.2024
Cumartesi
15:30
FUTBOL DÜNYASI 2 GENÇ KARAKEÇİLİ

-
ANADOLU GENÇLİK

U13 18.05.2024
Cumartesi
17:00
FUTBOL DÜNYASI 2 SEYRANTEPE SPOR

-
URFA ÇAMLICA

U13 19.05.2024
Pazar
13:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ŞANLIURFA GENÇLİK

-
BOZOVA BELEDİYE SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
11:00
FUTBOL DÜNYASI 2 KALEGÜCÜ SPOR

-
URFA 63 SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
12:30
FUTBOL DÜNYASI 2 BAĞLARBAŞI SPOR

-
ATILIM SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
14:00
FUTBOL DÜNYASI 2 SEFA SPOR

-
UYANIŞ SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
15:30
FUTBOL DÜNYASI 2 HATEMİ SPOR

-
CEYLANPINAR SPOR

U13 19.05.2024
Pazar
17:00
FUTBOL DÜNYASI 2 ELİTGÜCÜ SPOR

-
KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

U18 2 LİGİ LİGİ - 8.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U18 2 LİGİ 17.05.2024
Cuma
19:00
11 NİSAN SENTETİK GENÇ KARAKEÇİLİ

-
ŞANLI ŞEHİRSPOR

U18 2 LİGİ 18.05.2024
Cumartesi
14:00
11 NİSAN SENTETİK BAĞMANCI SPOR

-
VİRANŞEHİR BELEDİYE

U18 2 LİGİ 18.05.2024
Cumartesi
18:00
11 NİSAN SENTETİK GENÇLERBİRLİĞİ

-
PİRSUS SPOR

U18 2 LİGİ 18.05.2024
Cumartesi
14:30
BOZOVA İLÇE SAHASI BOZOVA BELEDİYE SPOR

-
BAHÇELİEVLER SPOR

U18 2 LİGİ 18.05.2024
Cumartesi
16:30
BOZOVA İLÇE SAHASI BOZOVA SPOR

-
HİLVAN BELEDİYE SPOR

U18 2 LİGİ 19.05.2024
Pazar
14:00
11 NİSAN SENTETİK HATEMİ SPOR

-
63EMİN GÜCÜ

U18 2 LİGİ 19.05.2024
Pazar
15:00
FUTBOL DÜNYASI 1 ANADOLU GENÇLİK

-
KARŞIYAKA SPOR