Atatürk
İFTAR YEMEĞİ
İFTAR YEMEĞİ
Üyelerimiz Derneğin düzenlemiş olduğu geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. İki yıl covit-19 hastalığından  dolayı yemek verilemiyordu. Çok şükür salgın ilk zamanlara göre yavaşladı ve hayat normale dönmeye başladı. İftar yemeği Şanlıurfa Cumhuriyet tesisleri içinde bulunan Beltur Ocak başında verildi.

İftar programına Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi  Gençlik spor hizmetleri daire başkanı Ahmet DEDEOĞLU,ASKF başkanı Adnan YÜKSELİR,MHK 8. Bölge Bölgesel Kurul üyesi Niyazi İZGÖREN, İHK başkanı Hasan KESER , TFFHGD şube başkanı ve Genel merkez Yönetim Kurulu Üyesi M.Şahan YILMAZ  TFF ,İl Temsilcisi ve il tertip kurulu başkanı İbrahim Halil DURMAZ, TUFAD Yönetim Kurulu üyesi Mustafa ABAK,TÜMSAD Şube başkanı ve genel başkan yardımcısı Mehmet ÖZDEMİR, Harran Üniversitesi Bed.Eğt.spor Bölümü öğretim üyesi ve eski hakem antrenörü Resul HALAT, Camiamıza emek vermiş duayen hocalarımız Abdulkadir BAĞSEVER ,M. Kamil TÜRKMEN, Müslüm KARA, Hakem ve gözlemciler katıldı.

Proğramın sonunda TFFHGD genel başkanlığınca yaşdan dolayı gözlemciliği bırakan Müslüm KARA’Ya plaket verildi.Plaketi TFFHGD genel başkan adına Şube başkanı ve Genel Mer.Yön.Kur.Üyesi M.Şahan YILMAZ taktim etti.

2021-2022 Futbol sezonu içerisinde hakemliği bırakan Klasman Yrd Hakemi İsa DOĞANLAR’a plaketi Bölgesel kurul üyesi Niyazi İZGÖREN ve il hakemi Abdullah İNATOĞLU’na ise plaketini Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi  Gençlik spor hizmetleri daire başkanı Ahmet DEDEOĞLU taktim etti. 
TFFHGD ŞANLIURFA ŞUBESİ
Bu haber bugün 2 kez, genel toplamda 252 kez görüntülendi.